KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246269
nr 1424 6269
Helmuth Wickström. Signerad. Olja på duk, 22x27cm, yttermått inklusive ram: 24x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:02:41
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)